اجرای طرح محرومیت‌زدایی در شش دهستان

استان‌ها > لرستان – استاندار لرستان از رفع محرومیت در ۲۲۰ روستای استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه بررسی پروژه‌های تحت پوشش قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اظهار داشت: بحث محرومیت زدایی تعدادی از دهستان‌های استان به عنوان زیر مجموعه پروژه‌ای توسط مجموعه سپاه پاسداران تحت عنوان قرارگاه پیشرفت و آبادانی تشکیل و شروع شده است.

وی در ادامه افزود: با فعالیت‌های خوب فرمانده محترم سپاه پاسداران استان سردار کشکولی و همکارانشان، لرستان از استان‌های پیشرو در این زمینه است.

استاندار لرستان با بیان اینکه ما سهم بیشتری از آنچه برای استانداری‌های کشور تامین شده در این پروژه گرفته‌ایم، گفت: شش دهستان در لرستان تحت پوشش این برنامه قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: امروز در اولین جلسه قرار شد ساختار مناسب طراحی و پروژه‌ها به تفکیک هر روستا و دستگاه مشخص شود؛ همچنین منابع مالی و بانکی لازم را در سال ۹۷ تامین کنیم.

دکتر خادمی گفت: امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها که برای رفع محرومیت در حدود ۲۲۰ روستای این شش دهستان است را اجرایی کنیم.

استاندار لرستان افزود: حق طبیعی آنان برخورداری از زیرساخت‌های اولیه و نیازهای ابتدایی زندگی است که امیدواریم ظرف مدت دو سال آینده نهایی شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>