جلسه بازی مدیران لرستان!

جناب استاندار! در برخورد با مدیران ضعیف و تنبل رودربایستی با احزاب و گروه‌های سیاسی و برخی از نمایندگان مجلس را کنار بگذارید!
سوء مدیریت، علت اصلی عقب‌ماندگی لرستان از قافله توسعه و پیشرفت است و سال‌ها است مردم لرستان چشم‌انتظار وعده‌های مسؤولین برای حل مشکلات عدیده استان هستند!

مردم لرستان مدام اخبار جلسات مدیران استان را در هفته‌نامه‌های محلی، شبکه‌های مجازی و شبکه افلاک دنبال می‌کنند ولی متأسفانه تاکنون در این جلسات خروجی مناسبی که به نفع مردم لرستان و در راستای حل مشکلات باشد مشاهده نکرده‌اند، جلساتی کلیشه‌ای و بدون خروجی مناسب که به محلی برای گذراندن وقت برای برخی از مدیران تبدیل شده است.
عده‌ای از مدیران مدام در کنار هم می‌نشینند تا مثلاً برای توسعه و رونق استان تصمیم‌گیری کنند که متأسفانه اکثر این نشست‌ها بدون خروجی به پایان می‌رسد!
جناب استاندار! نمی‌توان مردم لرستان را با چنین نشست‌هایی سرِ کار گذاشت؛ جلسات باید کاربردی و عملیاتی باشند و خروجی جلسات باید مشخص و ملموس بوده و در اختیار مردم و رسانه‌ها قرار گیرد.
آقای خادمی! جنابعالی مدام از تنبلی برخی از مدیران گلایه می‌کنید ولی در عمل چندان اقدامی در برخورد با این مدیران تنبل انجام نمی‌دهید که به همین دلیل به قول بعضی از مردم، به استاندارِ تنبل‌ها معروف گشته‌اید.
در این شرایط بهتر است رودربایستی را با احزاب، گروه‌های سیاسی و برخی از نمایندگان مجلس کنار بگذارید و قاطعانه با این مدیران تنبل و ضعیف برخورد کنید و مدیرانی متعهد، متخصص، توانمند و شایسته و عمل‌گرا را به‌جای آن‌ها بکار گیرید تا شما را در رسیدن به اهداف مورد نظرتان در رشد و توسعه استان یاری نمایند.

http://yaftenews.ir/images/93/94-2/goodarzim.jpg

محمدرضا گودرزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>