زیرساخت های ایجاد صنایع در الیگودرز فراهم است

خبرگزاری آریا – خرم آباد – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: زیرساخت های مورد نیاز برای استقرار و ایجاد واحد های صنعتی در ۲ شهرک صنعتی الیگودرز فراهم شده است.
زیرساخت های ایجاد صنایع در الیگودرز فراهم است
بختیار رازانی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شهرک صنعتی

الیگودرز با مساحت ۵۵ هکتار و شهرک سنگ الیگودرز با مساحت ۴۴ هکتار دارای سند ثبتی و تفکیکی هستند که مانع از ایجاد بسیاری از مشکلات حقوقی می شود.
وی اظهار داشت: همچنین امکانات آب، برق، تلفن، فیبر نوری، تصفیه خانه و سیستم جمع آوری آب های سطحی نیز در شهرک صنعتی این شهرستان فراهم شده و این منطقه آماده جذب سرمایه‌گذاران، صنعتگران و تولیدکنندگان است.
وی تصریح کرد: برای حضور متقاضیان در شهرک های صنعتی و همچنین توسعه واحدهای صنعتی مستقر، تسهیلات و برنامه های حمایتی متنوعی در نظر گرفته شده است.
رازانی گفت: در این راستا امسال قیمت حق انتفاع واگذاری اراضی داخل شهرک بصورت حداکثر ۱۵ درصد نقد و مابقی در اقساط ۴۸ ماهه جهت تسهیل در امر سرمایه گذاری انجام می شود.
۳۰ واحد در شهرک سنگ و ۲۲ واحد در شهرک صنعتی الیگودرز مستقر هستند.
شرکت شهرک های صنعتی لرستان دارای ۱۹ شهرک مصوب و چهار ناحیه صنعتی در شهرهای مختلف است.
۷۲۶۹/۶۰۶۰
انتهای پیام /*

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>