فرماندار الیگودرز در گفت‌وگو با تسنیم: ۶۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد

ولی الله میرزایی اصل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در الیگودرز اظهارداشت: امسال در ایام فجر ۶۵ پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه برای این ۶۵ پروژه حدود ۴۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: در دهه فجر طرح گازرسانی به ۱۱ روستای شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود.

فرماندار الیگودرز به بهره‌برداری از طرح آب‌رسانی به ۱۰ روستا و طرح برق‌رسانی به چهار روستای این شهرستان در ایام فجر اشاره کرد و گفت: دهه فجر دو مجتمع پرورش ماهی سردآبی و ماهی در قفس به ظرفیت ۲۰ و ۲۵۰ تن در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افتتاح کشتارگاه صنعتی طیور به ظرفیت ۳۳ هزار و ۵۰۰ تن در سال را یکی دیگر از طرح‌های قابل افتتاح در این شهرستان دانست و بیان کرد: امسال در ایام فجر ۲۰ هکتار آبیاری تحت فشار در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

میرزایی اصل نصب سایت ۳G و ۴G، احداث آزمایشگاه بیولوژیکی تصفیه آب شرب، احداث سونا و جکوزی استخر شنای الیگودرز، احداث سوله آزمایشگاه دانشگاه پیام نور را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر دانست و گفت: نیروگاه چهار مگاواتی تولید برق این شهرستان نیز پیشرفت فیزیکی بالایی دارد و درصورت برطرف شدن مشکل گاز در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: زیرگذر کزناز و چهار کیلومتر ابتدایی دو بانده الیگودرز – خمین نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

Comments are closed.