معاون استاندار:مسئولین در مسیر توسعه استان با هم همکاری کنند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: مسئولین در مسیر توسعه و عمران استان با هم همکاری کنند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، رضا آریایی اظهار داشت: تمام مسئولین باید با مشارکت و همکاری در مسیر توسعه و عمران استان گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه موفقیت تنها در سایه کار گروهی، همدلی و تلاش تحقق خواهد یافت، بیان داشت: چالش پیش روی سازمان با دلسوزی و مشارکت کارکنان این مجموعه حل خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار پذیرفتن مسئولیت را فرصتی برای خدمت به مردم و مشارکت در مسیر توسعه استان دانست و تصریح کرد: نتیجه زحمات این سازمان ایجاد رفاه، آسایش، آرامش و امنیت روحی و روانی برای شهروندان است.

در ادامه گودرز علیزاده، مدیرعامل سازمان با بیان اینکه قبول یک مسئولیت دولتی در شرایط کنونی سخت است و تنها با انگیزه خدمت به مردم می‌توان فعالیت کرد، افزود: سازمان همیاری با توجه به گستره فعالیت خود طبق اساس‌نامه می‌تواند برای استان بیشترین نقش را در راستای آبادانی و عمران استان ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه ماهیت این سازمان خصوصی بوده و یکی از بحث‌های اساسی دولت خصوصی سازی است، تصریح کرد: با مساعدت مدیریت ارشد استان و همکاری کارکنان روش و مسیر فعالیت را باید گسترده‌تر از قبل کرد و در حوزه‌های دیگر مطابق اساسنامه ورود کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>